Desinfikátor

 Vysoce účinný odstraňovač bakterií – plísní – zápachu. 

Desinfikátor KLENZ je zařízení, které využívá revoluční nano technologie a pomocí  nano částic stříbra a ozónu zbavuje věci bakterií, plísní a zápachu s účinností až 99,8%. Celý proces je „suchý“ bez působení tepla, proto desinfikovaný předmět můžete okamžitě používat v plném rozsahu a nedochází k jeho opotřebení.

Co je nano technologie?

Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice (částice 75 000x menší než tloušťka vlasu). Používání stříbra jako antibakteriálního prvku je umocněno právě objevením nano technologie. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji.

Ozón sám o sobě má desinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. Je nezávadný, zdraví neškodný. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky mikroorganismů.

Laboratorní testy prokázaly až 98% zničení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění. Další testy prokázaly potlačení kultury Psedomonas aeruginosa (účinnost 99,7%) a Escherichia coli (99,8%).

V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.

Zařízení KLENZ vnáší do života nový způsob boje proti infekcím. Přináší efektivní metodu prevence, která je šetrná k přírodě (na rozdíl od agresivních desinfekčních přípravků).

Výhoda desinfikátoru KLENZ

Po ošetření nohou u pedikérky se klient obuje do čisté, vydesinfikované obuvi bez zápachu.

Desinfikovat lze:

boty, kožené zboží (peněženky, kabelky), ponožky, hřebeny, kartáče, hodinky, mobilní telefony, prstýnky, náramky, dětské hračky apod.

Vyčištění Desinfikátorem          30 Kč / kus