MEDICINÁLNÍ PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA ( suchá )

Jedná se o pedikúru dělanou pomocí vysokoobrátkové frézy se speciálními brusnými kotoučky za sucha. Šetrně se odstraní zarostlé nehty, kuří oka, otlaky a ošetří se celé chodidlo. Tato metoda je velice vhodná pro diabetiky. Tato pedikúra trvá přibližně 1 hodinu.

Přístrojová pedikúra je naprosto bezpečnou, bezbolestnou a účinnou péčí, při které se vše přebytečné odstraňuje ze suchých nohou ošetřených pouze dezinfekčním prostředkem. Pracovním nástrojem je vysokootáčková fréza, na kterou se nasazují různé pracovní nástavce. Zařízení má účinné odsávání s mikrofiltrem, které zabraňuje rozptylu odstraněných částí kůže a nehtů. Technika pedikúry prováděné frézováním a broušením je odlišná a umožňuje ještě jemnější práci na kůži a nehteh, než je tomu u seřezávání skalpelem či klasickým pilníkem. Přístrojová pedikúra minimalizuje riziko infekcí a je zcela bezbolestná. Do přístroje se upínají předem sterilizované nástavce, kterými se dají snadno a rychle odstranit otlaky, mozoly, kuří oka, zrohovatělé kůže a zarostlé nehty.

KLASICKÁ PEDIKÚRA ( mokrá )

Jedná se o provedení klasické pedikúry mokrou cestou a trvá zhruba 1 hodinu. Nohy se před ošetřením namočí do teplé koupele, která podporuje uvolnění nohou, odplaví nečistoty z nehtového lůžka a změkčí kůži. Poté nohy jemně osušíme, desinfikujeme a jednorázovým sterilním skalpelem odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži, otlaky, kuří oka a mozoly na celém chodidle. Následuje stříhání, broušení nehtů, úprava nehtového lůžka, zarůstajících a zarostlých nehtů a pemzou vyhladíme ošetřenou plosku nohy.

KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA - NEJŽÁDANĚJŠÍ

Je 2 v 1 - využívá to nejlepší, co poskytuje mokrá a suchá pedikúra.

Nohy jsou namočeny v lázni a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů. Následuje odstranění ztvrdlé zrohovatělé kůže skalpelem, úprava nehtů, odstranění otlaků, mozolů, zarostlých nehtů a kůžiček v kombinaci s vysoko obrátkovým přístrojem.

Pedikúra prováděna sklapelem a vysokoobrátkovým přístrojem je pečlivější, nožky jsou pak krásně hladké, nehty krásně upravené a celkově tato pedikúra déle vydrží.

SPECIÁLNÍ PEDIKÚRA

Tato pedikúra je dělaná tzv. za sucha podologickým přístrojem v kombinaci se speciální měkčící pěnou.

 

Dále Vám mohu nabídnout peeling, masky a masáže nohou, parafínové zábaly, poradenství, prodej zboží a dárkových poukazů pro Vaše nejmilejší.