Nehtová korekce a náhrada

Nehtová technika je moderní, jednoduchá, a dokonalá metoda, která klientům napraví a posléze odstraní problémy s natrženým nebo ulomeným nehtem, špatně rostoucím nehtem, kuřími oky pod nehty a pod. Pomocí nehtové protetiky lze nehet dokonale zpevnit a stabilizovat. Ošetřený nehet lze pak kosmetickými a manikérskými prostředky upravit tak, že defekt na nehtu bude prakticky nepoznatelný.

 

ZPEVNĚNÍ POŠKOZENÉHO NEHTU

 Ke stabilizaci a trvanlivosti stačí jedna vrstva proužku. Mohou být naneseny ale také dvě vrstvy. Pro konečnou úpravu je možno nehet nalakovat.

                        1.                                                    2.

                        3.                                                    4.

 

ČÁSTEČNÁ NEHTOVÁ NÁHRADA - DOPLNĚNÍ ČÁSTI NEHTU

Tato metoda je časově i technicky náročnější. Aby doplňovaný nehet správně a dokonale držel, je nutná alespoň polovina zdravého přirozeného nehtu. Chybějící část nehtů bude nahrazena umělým nehtem tak že defekt nebude prakticky vidět.

                        1.                                                     2.

  

                         3.

            

    

                                                         

 SUBUNGUALES HELOMA - KUŘÍ OKO

Pod nehtovou ploténkou vznikají často otlakem kvůli špatné obuvi nebo těsným punčochám kuří oka. K úkolům pedikérů patří nejen odstranění kuřího oka, ale také následné ošetření a odlehčení tlaků v nehtových lůžkách. Umělý nehet se nabízí jako nejlepší léčebná metoda.

                         1.                                                    2.

                        3.                                                     4.